Sezóna 2018
Mistrovství PBV
Petr Brych 3,769 bodů
Radovan Hrnčíř 3,078 bodů
David Náhlovský 3,059 bodů
Richard Köhler 2,949 bodů
Petr Hrabal 2,643 bodů
Maroš Erdziak 2,483 bodů
Michal Venhuda 2,260 bodů
Václav Vinter 1,793 bodů
Adam Crha 1,704 bodů
14.10. Pells Soběšická Mulda
30 Km
Maroš Erdziak 1:19:18 poř. celk. 12 v kat. 11.
Petr Brych 1:28:28 poř. celk. 45 v kat. 8.
Petr Hrabal 1:35:02 poř. celk. 70 v kat. 20.
15 Km
Tomáš Pohl 0:38:35 poř. celk. 5 v kat. 2.
Richard Sláma 0:46:44 poř. celk. 63 v kat. 8.
Richard Köhler 0:50:35 poř. celk. 100 v kat. 37.
Ladislav Vávrů 0:53:15 poř. celk.119 v kt. 45.
Jakub Juříček 0:58:03 poř. celk. 119 v kat. 63.
6.10. Nova Cup - Mikulov
55 Km
Ladislav Vávrů 2:40:39 poř. celk. 161 v kat. 50.
25 Km
Maroš Erdziak 0:51:29 poř celk. 4 v kat. 4.
22.9. Okolo Sedlišť
Richard Sláma 1:55:58 poř. celk. 34 v kat. 7.
22.9. Oderská Mlýnice ČS
Maroš Erdziak 2:08:26 poř. celk. 78. v kat. 20.
Petr Brych 2:18:24 poř. celk. 152 v kat. 12.
Michal Venhuda 2:29:47 poř. celk. 269 v kat. 76
Richard Köhler 2:36:03 poř. celk. 326 v kat. 103.
David Náhlovský 2:38:34 poř. celk. 346 v kat. 38.
Petr Hrabal 2:38:41 poř. celk. 349 v kat. 114.
Adam Crha 2:39:24 poř. celk. 351 v kat. 54.
Radovan Hrnčíř 3:11:00 poř. celk. 529 v kat. 11.
16.9. Časovka na Lucký vrch
Tomáš Pohl 0:13:47 poř. celk. 17 v kat. 11.
Richard Sláma 0:16:10 poř. celk. 60 v kat. 9.
15.9. Závod horských kol na Velký Javorník
Richard Sláma 0:41:17 poř. celk. 22 v kat. 2.
9.9. Říčanská Tour
Tomáš Pohl 1:41:54 poř. celk. 7 v kat. 4.
8.9. Rallye Sudety
Maroš Edziak 5:43:42 poř. celk. 32 v kat. 17.
Petr Brych 7:00:18 poř. celk. 181 v kat. 12.
8.9. KPŽ Znojmo Burčák
Michal Venhuda 2:08:12 poř. celk. 227 v kat. 57.
8.9. Blanenský Golem
61 Km
Ladislav Vávrů 3:12:38 poř. celk. 78 v kat. 36.
36 Km
Petr Hrabal 1:31:38 poř. celk. 45 v kat. 16.
Vojta Vávrů 1:55:52 poř. celk. 126 v kat. 14.
Zdeněk Šamalík 2:00:43 poř. celk. 130 v kat. 38.
Zuzana Hrabalová 2:05:11 poř. celk. 138 v kat. 1.
29.8. Svorada Masarykův okruh
Petr Brych 1:28:43 poř. celk. 120.
25.8. Viking Král Vysočiny
Richard Sláma 1:27:18 poř. celk. 5 v kat. 2.
25.8. Lahofer Cup
Richard Köhler 2:26:31 poř. celk. 135 v kat. 46.
25.8. Novodubnický maraton
Maroš Erdziak 6:07:35 poř. celk. 1 v kat. 1.
11.8. Škoda Horal MTB maraton
Maroš Edziak 7:07:20 poř. celk. 13 v kat. 9.
Petr Brych 8:08:50 poř. celk. 30 v kat. 4.
11.8. Vysočina Arena Tour ČS
Tomáš Pohl 2:13:14 poř. celk. 89 v kat. 20.
Petr Hrabal 2:28:20 poř. celk. 211 v kat. 54.
Michal Venhuda 2:29:19 poř. celk. 226 v kat. 66.
Richard Köhler 2:46:03 poř. celk. 364 v kat. 102.
4.8. Trek Hlinecký hřebec
Maroš Erdziak 4:50:37 poř. celk. 20 v kat. 7.
Petr Hrabal 6:09:22 poř. celk. 44 v kat. 12.
27.7. Škoda Stupava Trophy 2018
105 Km
Maroš Erdziak 4:57:20 poř. celk. 7 v kat. 4.
Petr Brych 6:03:53 poř. celk. 42 v kat. 17.
76 Km
Tomáš Pohl 3:31:51 poř. celk. 9 v kat. 3.
21.7. ČS Praha-Karlštejn
Richard Köhler 3:19:45 poř. celk. 250 v kat. 65.
14.7. Welzlův MTB maraton
Maroš Erdziak 1:52:07 poř. celk. 16 v kat. 4.
Tomáš Pohl 1:52:09 poř. celk. 17 v kat. 2.
30.6. Bikemaraton Drásal České Spořitelny
117 Km
Maroš Erdziak 5:51:20 poř. celk. 30 v kat. 3.
Petr Brych 6:57:19 poř. celk. 129 v kat. 9.
Michal Venhuda 8:05:10 poř. celk. 262 v kat. 67.
Richard Köhler 8:17:58 poř. celk. 284 v kat. 100.
30.6. Force OBR Drásal
Petr Hrabal 13:47:26 poř. celk. 76 v kat. 36.
30.6. Vinařská 50 Author Znovín cup
Petr Sedlák 2:56:03 poř. celk. 993 v kat. 167.
24.6. Kolárna - Ridelli Cross Country Radíkov
Tomáš Pohl 01:07:20 poř. v kat. 4.
Richard Sláma 1:02:20 poř. v kat. 5.
23.6. Author Škoda Bikemaraton Súlovské skaly 2018
Maroš Erdziak 5:00:42 poř. celk. 8 v kat. 6.
Petr Brych nedokončil
23.6. Specialized Extrém Bike Most
Petr Hrabal 4:27:10 poř. celk. 76 v kat. 21.
17.6. Cyklobrána do prázdnin
Petr Hrabal 0:23:15 poř. v kat. 12.
16.6. HaPe Skalička Tour 2018
Maroš Erdziak poř. celk. 12 v kat.4.
Tomáš Pohl poř. celk. 13 v kat.5.
9.6. Milovická 50
Tomáš Pohl 2:10:54 poř. celk. 40 v kat. 6.
Richard Sláma 2:18:53 poř. celk. 59 v kat. 4.
Richard Köhler 2:27:28 poř. celk. 75 v kat. 20.
9.6. Merida Cyklo Maštale
Pavel Zourek 2:17:17 poř. celk. 70 v kat. 9.
2.6. Author Král Šumavy
Maroš Erdziak 5:22:23 poř. celk. 67. v kat. 27.
Petr Brych 6:21:04 poř. celk. 199 v kat. 17.
Petr Hrabal 6:36:38 poř. celk. 236 v kat. 84.
26.5. Birell MTB maraton
Maroš Erdziak 1:54:19 poř. celk. 27 v kat. 14.
Richard Sláma 2:20:18 poř. celk. 137 v kat. 13.
Richard Köhler 2:23:52 poř. celk. 154 v kat. 41.
26.5. Ruská ruleta
Petr Brych/ David Náhlovský 680 bodů poř. v kat. 10.
20.5. Memoriál Ivo Medka
Tomáš Pohl 0:50:43 poř. celk. 10 v kat. 3.
Richard Sláma 1:03:18 poř. celk. 33 v kat. 5.
19.5. ABB MTB CUP 2018
Pavel Zourek 2:44:01 poř. celk. 88 v kat. 8.
19.5. Bike Prag
Maroš Erdziak 1:54:18 poř. celk. 15 v kat. 8.
Tomáš Pohl 1:54:52 poř. celk. 18 v kat. 8.
Petr Hrabal 2:08:17 poř. celk. 65 v kat. 20.
Petr Brych 2:13:58 poř. celk. 106 v kat. 8.
David Náhlovský 2:14:01 poř. celk. 108 v kat. 9.
12.5. Galaxy Náměšťský maraton
Tomáš Pohl 2:16:33 poř. celk. 10 v kat. 5.
Maroš Erdziak 2:17:36 poř. celk. 11 v kat. 4.
Pavel Zourek 2:42:52 poř.celk. 34 v kat. 3.
6.5. Author dětska Šela
Petr Hrabal 0:14:04 poř. celk. 10.
Zdeněk Šamalík 0:15:16 poř. celk. 28.
5.5. Jezernické Viadukty
Petr Hrabal 2:19:13 poř. celk. 127 v kat. 40.
28.4. Škoda Svätojurský MTB maraton
Maroš Erdziak 3:09:53 poř. celk. 17 v kat. 12.
Petr Brych 3:48:21 poř. celk. 81 v kat. 8.
28.4. KPŽ Hustopeče
Pavel Zourek 2:38:19 poř. celk. 236 v kat. 24.
Michal Venhuda 2:45:44 poř. celk. 288 v kat. 96.
Richard Köhler 2:51:03 poř. celk. 310 v kat. 76.
21.4. Červův závod
Maroš Erdziak 1:28:00 poř. celk. 1 v kat. 1.
Tomáš Pohl 1:28:02 poř. celk. 2 v kat. 1.
Petr Hrabal 1:40:54 poř. celk. 3 v kat. 2.
Richard Köhler 1:57:05 poř. celk. 4 v kat. 3.
Richard Sláma 1:58:22 poř. celk. 5 v kat. 4.
Ladislav Vávrů 2:01:01 poř. celk. 6 v kat. 5.
Miloš Budík 2:12:32 poř. celk. 7 v kat. 6.
Jakub Volný 3:10:27 poř. celk. 9 v kat. 1.
Vladimíra Volná 3:27:12 poř. celk. 10 v kat. 1.
21.4. ČT Trans Brdy
Petr Brych 3:19:52 poř. celk. 188 v kat. 12.