Sezóna 2014
Noční MTB Kritérium
Petr Hrabal 1:27:37 poř. celk. 15 v kat. 14.
Mistrovství PBV MTB TEAM BRNO
Petr Brych 4,33 bodů
Richard Sláma 3,78 bodů
Radovan Hrnčíř 3,74 bodů
Miloš Budík 3,64 bodů
Ladislav Vávrů 3,33 bodů
Tomáš Pohl 3,28 bodů
Petr Hrabal 3,05 bodů
Richard Köhler 2,9 bodů
Brněnský cyklokrosový pohár
Richard Sláma -1 kolo poř celk. 22.
Pells Soběšická Mulda
30 km
Tomáš Pohl 1:27:28 poř. celk.36 v kat. 8.
Petr Hrabal 1:37:57 poř celk. 70 v kat. 49.
Petr Brych 1:38:02 poř. celk. 73 v kat. 5.
15 km
Richard Sláma 0:48:03 poř. celk. 34 v kat. 5.
Miloš Budík 0:56:07 poř. celk. 90 v kat. 13.
Radovan Hrnčíř 1:00:01 poř. celk. 103 v kat. 16.
V týmech 3 místo 0.63 bodů.
Ořešínský vichr
Maroš Erdziak 1:36:38 poř. celk. 24 v kat. 9.
Richard Sláma 1:39:31 poř. celk. 27 v kat. 3.
Viprahlé duše
Petr Brych / David Náhlovský 300 bodů poř. kat. 5.
MTB duatlon Rosna 2014
Tomáš Pohl 0:57:56 poř. celk. 3 v kat. 1.
Richard Sláma 1:09:59 poř. celk. 34 v kat. 7.
Ivanovická čtyřicítka
Petr Hrabal 2:01:30 poř. celk. 19 v kat. 7.
Maroš Erdziak 2:06:30 poř.celk. 22 v kat. 8.
Ivo Doležal 2:12:13 poř. celk. 28 v kat. 9.
Časovka do vrchu - Lucký vrch
Richard Sláma 0:16:35 poř. celk. 44 v kat. 8.
Okolo Sedlišť MTB
Tomáš Pohl 1:42:42 poř. celk. 6 v kat. 2.
Richard Sláma 2:02:34 poř. celk. 32 v kat. 5.
Pavel Zourek - nedokončil
Specialized Rallye Sudety
Petr Brych 7:49:36 poř. celk. 282 v kat. 18.
Hustopečský Kameňák
Maroš Erdziak 1:40:51 poř. celk. 21 v kat. 10.
KPŽ Nova Cup Nové Město na Moravě
Pavel Zourek 2:27:45 poř. celk. 182 v kat. 10.
Blanenský Golem
61 km
Maroš Erdziak 3.07:14 poř. celk. 37 v kat. 16.
36 km
Richard Sláma 1:42:17 poř. celk. 22 v kat. 3.
MTB liga 4 závod
Tomáš Pohl poř. v kat. 2.
Richard Sláma poř. v kat. 3.
Říčanská Tour 2014
Tomáš Pohl 1:46:26 poř. celk. 9 v kat. 4.
Petr Brych poř. celk. 48 v kat. 5.
Lahofer Author cup
Ivo Doležal 2:14:24 poř. celk. 61 v kat. 15.
Moravský Bikemarathon 2014
80 km
Maroš Erdziak 4:03:28 poř. celk. 43 v kat. 13.
50 km
Richard Sláma 2:17:27 poř. celk. 45 v kat. 6.
AVG Náměštský maraton
Petr Brych 3:23:21 poř. celk. 36 v kat. 3.
Maroš Erdiak 3:27:00 poř. celk. 44 v kat. 21.
Rybnický Mazec
Tomáš Pohl 2:07:58 poř. celk. 8 v kat. 2.
Richard Sláma 2:33:13 poř. celk. 21 v kat. 2.
Jundrovský kopeček
Maroš Erdziak 2:24:54 poř. celk. 48 v kat. 17.
Sádecká pila
Tomáš Pohl 2:08:53 poř. celk. 16 v kat 3.
Richard Sláma 2:37:47 poř. celk. 44 v kat. 5.
Pavel Zourek 2:57:36 poř. celk. 56 v kat. 7.
MTB Liga 3 závod
Richard Sláma poř. v kat 6.
Beskyd Tour - silnice 90 km
Ivo Doležal 2:53:53 poř. celk. 84 v kat. 26.
Superior Bike Adventure
T.Pohl/ P. Hrabal 970 bodů poř. kat. 30.
D.Náhlovský/ K. Chroust 860 bodů poř. kat. 19.
P. Chroust/ R. Sláma 854 bodů poř. kat. 21.
P. Daněk/ K. Kubernát 670 bodů poř. v kat. 48.
P.Brych/ R. Hrnčíř 660 bodů poř. kat. 660.
V týmech 13 místo 2 852 bodů.
KPŽ Drásal
Richard Sláma 3:06:54 poř. celk. 114 v kat. 11.
Náměštský Bloudil
P. Hrabal/T. Pohl 720 bodů poř.celk. 2 v kat. 2.
P. Brych/R. Hrnčíř 495 bodů poř. celk. 11 v. kat. 10.
MTB liga 2. závod
Richard Sláma poř. v kat. 3.
Maroš Erdziak poř v kat. 11.
XC Bořitov
Tomáš Pohl 0:46:34 poř. v kat. 4.
Richard Sláma 0:51:12 poř. v kat. 5.
Memoriál Ivo Medka
Richard Sláma 0:57:18 poř. celk. 38 v kat. 6.
Kopečkovské drncání - 60 km
Tomáš Pohl 2:49:15 poř. celk. 22 v kat. 7.
Richard Sláma 3:10:21 poř.celk. 52 v kat. 7.
Křižanovská padesátka - 80 km
Tomáš Pohl 2:22:59 poř. celk. 18 v kat. 7.
Richard Sláma 2:28:20 poř. celk. 23 v kat. 4.
Ruská ruleta
D.Náhlovský/P. Brych 730 bodů poř. celk. 5 v kat. 4.
KPŽ Kouty MTB maraton - 51 km
Miloš Budík 3:49:42 poř. celk. 275 v kat. 22.
VyKinig silniční kola - 100 km
Tomáš Pohl 3:03:05 poř. celk.42 v kat. 36.
Petr Brych 3:11:59 poř. celk. 52 v kat. 9.
VyKing silniční kola - 50 km
Richard Sláma 1:44:31 poř. celk. 7 v kat. 3.
Author Král Šumavy - 45 km
Radovan Hrnčíř 2:51:42 poř celk. 168 v kat. 3.
ČEZ MTB maraton - 60 km
Richard Sláma 2:41:56 poř. celk. 22 v kat. 4.
Poličské cross-county
Tomáš Pohl 1:13:23 poř. v kat. 4.
Richard Sláma - 1 kolo poř. v kat. 4.
Liechtenstejn tour 52 km
Ivo Doležal 1:42:49 poř. v kat 10 celk. 37.
Valchov - kameňák
Richard Sláma 00:17:42 poř. v kat. 3.
MTB liga 1 závod.
Tomáš Pohl poř. v kat. 3.
Jakub Juříček poř. v kat. 13.
Richard Sláma poř. kat. 1.
XRC Bobravská třicítka
Miloš Budík 2:00:34 poř. celk. 44 v kat. 7.
Červův závod
Tomáš Pohl 1:36:44 poř. celk. 1 v kat. 1.
Jakub Juříček 1:46:00 poř. celk. 2 v kat. 1.
Petr Brych 1:46:01 poř. celk. 3 v kat. 2.
Richard Sláma 1:47:51 poř. celk. 4 v kat. 3.
Miloš Budík 1:58:15 poř. celk. 5 v kat. 4.
Radovan Hrnčíř 2:03:44 poř. celk. 6. v kat. 5.
Maroš Erdziak 2:09:11 poř. celk. 7 v kat. 2.
Milan Šeda 2:19:33 poř. celk. 8.v kat. 6.