Sezóna 2015

Mistrovství PBV MTB TEAM BRNO

Radovan Hrnčíř 3,545 bodů

Petr Brych 3,487 bodů

Pavel Zourek 3,148 bodů

Vladimíra Volná 3,108 bodů

Richard Sláma 3,084 bodů

Richard Köhler 2,782 bodů

Petr Hrabal 2,566 bodů

Zdeněk Šamalík 2,456 bodů

Maroš Erdziak 2,456 bodů

Miloš Budík 2,358 bodů

Jakub Juříček 1,376 bodů

Tomáš Pohl - nedokončil 

 

MTB Liga 3.11.

Richard Sláma poř. celk. 43.

Richard Köhler poř. celk. 47.

 

Pells Soběšická Mulda

30 km

Tomáš Pohl 1:28:21 poř. celk. 32 v kat. 7.

Maroš Erdziak 1:36:42 poř. celk. 61 v kat. 42.

Richard Köhler - nedokončil

 

15 km

Jakub Juříček 0:45:14 poř. celk. 15 v kat. 10.

Richard Sláma 0:49:00 poř. celk. 48 v kat. 5.

 

Team

PBV MTB TEAM BRNO poř. celk. 2 bodů 0,694

 

Vyking Král Vysočiny

Pavel Zourek 2:04:55 poř. celk. 24 v kat. 2.

 

Ořešínský Vichr

Richard Sláma 1:38:37  poř. v kat. 5.

 

KPŽ Vysočina Arena Tour ČS

Maroš Erdziak 2:07:59 poř. celk. 175 v kat. 47.

Petr Hrabal 2:09:57 poř. celk. 204 v kat. 45.

Jakub Juříček 2:10:11 poř. celk. 207 v kat. 40.

Pavel Zourek 2:11:45 poř. celk. 219 v kat. 13.

Petr Brych 2:15:13 poř. celk. 270 v kat. 18.

Richard Sláma 2:21:47 poř. celk. 338 v kat. 28.

Richard Köhler 2:29:30 poř. celk. 422 v kat. 119.

Radovan Hrnčíř 2:31:46 poř. celk. 455 v kat. 7.

Zdeněk Šamalík 2:37:52 poř. celk. 519 v kat. 160.

Miloš Budík 3:06:52 poř. celk. 647 v kat. 18.

Vladímíra Volná 3:10:17 poř. celk. 657 v kat. 10.

Tomáš Pohl - nedokončil

 

VIPrahlé duše

P. Brych/T. Pohl  280 bodů poř. celk. 9 v kat. 1.

M. Erdziak/D. Náhlovský 270 bodů poř. celk. 12 v kat. 2.

K. Chroust/R. Hrnčíř 210 bodů poř. celk. 35 v kat. 7.

 

MTB duatlon Rosna

Tomáš Pohl 0:56:02 poř. celk. 3 v kat. 1.

Jakub Juříček 1:03:32 poř. celk. 24 v kat. 7.

 

Pells Kritérium

Richard Sláma 1:12:06 poř. celk. 64 v kat. 5.

Richard Köhler 1:10:37 poř. celk. 67 v kat. 7.

 

Grand Prix Královohradeckého kraje

Ivo Doležal 3:49:08 poř.celk. 125 v kat. 30.

 

Okolo Sedlišť

Jakub Juříček 1:45:45 poř. celk. 22 v kat. 7.

Pavel Zourek 1:55:55 poř. celk. 40 v kat. 6.

 

MTB Bikers cross coumtry

Richard Sláma 0:59:42 poř. v kat. 3.

 

Specialized Rallye Sudety

115 km

Petr Brych 7:08:06 poř. celk. 163 v kat. 6.

Maroš Erdziak 7:19:24 poř. celk. 193 v kat. 81.

Petr Hrabal 7:53:21 poř. celk. 291 v kat. 90.

Ladislav Vávrů 8:33:14 poř. celk. 366 v kat. 115.

 

60 km

Radovan Hrnčíř. 3:54:03 poř. celk. 136 v kat. 2.

 

Author Valtické Cyklobraní

Zdeněk Šamalík 2:01:07 poř. celk. 114 v kat. 31.

 

Grand prix Královohradeckého Kraje

Ivo Doležal 

 

Říčanská Tour

Tomáš Pohl 1:43:13 poř. celk. 12 v kat. 1.

Jakub Juříček 1:51:14 poř. celk. 26 v kat. 6.

Petr Brych 1:53:00 poř. celk. 28 v kat. 5.

Richard Sláma 1:58:22 poř. celk. 32. v kat. 6.

Richard Köhler 2:12:39  poř. celk. 44 v kat. 15.

 

Blanenský Golem

Maroš Erdziak 2:37:11 poř. celk. 33 v kat. 13.

Jakub Jakuříček 2:43:34 poř. celk. 46 v kat. 9.

Ladislav Vávrů 2:48:56 poř. celk. 54 v kat. 22.

 

Matoušek MTB open cup

Tomáš Pohl 2:38:29 poř. celk. 12 v kat. 5.

Jakub Juříček 2:53:11 poř. celk. 17 v kat. 9.

 

Lahofer Author Cup 

Ivo Doležal 2:13:40 poř. celk. 101 v kat. 35.

 

XC Bořitov

Tomáš Pohl 0:58:16 poř. v kat. 6.

 

Kolárna Cup Kolo bez hranic - Valtice

Ladislav Vávrů 1:20:40 poř. celk. 23 v kat. 10.

 

Grand Raid

93 km

Petr Brych 7:37:15 poř. celk. 90 v kat. 9.

Richard Sláma 8:30:37 poř. celk. 130 v kat. 16.

David Náhlovský 8:57:35 poř. celk. 156. v kat. 54.

Karel Kubernát 9:05:20 poř. celk. 165 v kat. 23.

Karel Chroust 9:45:10 poř. celk. 199 v kat. 29.

 

63 km

Radovan Hrnčíř 9:11:53. poř. celk. 824 v kat. 17.

 

AVG Náměštský cyklomaraton

72 km

Petr Brych 3:21:46 poř. celk. 28 v kat. 2.

Richard Köhler 3:32:48 poř. celk. 40 v kat. 14.

Maroš Erdziak nedokončil

40 km

Ladislav Vávrů 1:46:13 poř. celk. 51 v kat. 18.

Zdeněk Šamalík 2:05:28 poř. celk. 124 v kat. 25.

 

Rybnický Mazec

Jakub Juříček 2:15:44 poř. celk. 30 v kat. 13.

 

Kolkolem. com Vémyslice

Ladislav Vávrů 2:03:50 poř. celk. 18 v kat. 8.

 

Jundrovský Kopeček

Maroš Erdziak 2:09:41 poř. celk. 40 v kat. 16.

Richard Sláma 2:19:41 poř. celk. 54 v kat. 6.

Richard Köhler 2:44:30 poř. celk. 71 v kat. 19.

 

Krušnohorský MTB Qwert maraton 2015

Maroš Erdziak 5:58:12 poř. celk. 42 v kat. 26

Petr Brych 6:06:47 poř. celk. 45 v kat. 12.

Petr Hrabal 6:07:45 poř. celk. 47 v kat. 13.

 

MTB Sádecká pila

Tomáš Pohl 1:55:22 poř. celk. 18 v kat. 3.

Richard Sláma 2:05:57 poř. celk. 23 v kat. 3.

Jakub Juříček 2:06:46 poř. celk. 38 v kat. 12.

 

Pálavský Krpál

Ladislav Vávrů 2:44:51 poř. celk. 70 v kat. 25.

Zdeněk Šamalík 3:33:55 poř.celk. 120 v kat. 30.

 

Superior Bike Adventure 2015

Sláma/ Erdziak 953 bodů poř. v kat. 9.

Pohl/ Hrabal 935 bodů poř. v kat. 11.

Náhlovský/ Chroust K. 840 poř. v kat. 16.

Brych/ Hrnčíř 840 poř. v kat. 17.

 

Teamy

PBV MTB TEAM BRNO 8 místo bodů    .

 

Kepák JM TT Liga - X trail Vysočany

Ladislav Vávrů 0:42:14 poř. celk. 6 v kat. 2.

Zdeněk Šamalík 0:48:31 poř. celk. 30 v kat. 5.

 

XCO Antropos

Richard Sláma poř. v kat. 2.

 

Beskyd Tour

Tomáš Pohl 2:21:35 poř. celk. 29 v kat. 7.

Ivo Doležal 2:43:11 poř. celk. 106 v kat. 31.

 

KPŽ Drásal

Maroš Erdziak 6:32:49 poř. celk. 116 v kat. 42

Richard Sláma 7:09:43 poř. celk. 190 v kat. 10.

Jakub Juříček 7:20:28 poř. celk. 231 v kat. 48.

Karel Kubernát 7:55:50 poř. celk. 329 v kat. 23.

Richard Köhler 8:53:23 poř. celk. 439 v kat. 131.

Karel Chroust - nedokončil

 

Trek Krkonošák

Maroš Erdziak 5:17:02 poř. celk. 56 v kat. 19.

Petr Brych 5:37:03 poř. celk. 66 v kat. 3.

David Náhlovský 6:19:08 poř. celk. 81 v kat. 7.

 

Vinařská 50 Author Znovín Cup

Ladislav Vávrů 1:51:58 poř. celk. 143 v kat. 49.

 

Náměštský Bloudil 

Pohl/ Šmahel 675 bodů poř. v kat. 5.

 

MTB liga 17.6.

Richard Sláma poř. v kat. 3.

Richard Köhler poř. v kat. 9.

 

Ruská ruleta 

P.Brych/d.Náhlovský 500 bodů poř. v kat. 8.

 

Memoriál Ivo Medka

Jakub Juříček 0:57:40 poř. celk. 29 v kat. 21.

 

Cyklobrána - Family race

Petr Hrabal 0:23:47 poř. celk. 10.

Ladislav Vávrů 0:25:58 poř. celk. 31.

Zdeněk Šamalík 0:28:34 poř. celk. 49.

 

Kopečkovské Drncání

Tomáš Pohl 3:08:29 poř. celk. 25 v kat. 5.

Jakub Juříček 3:20:33 poř. celk. 43 v kat. 11.

Pavel Zourek 3:26:04 poř. celk. 47 v kat.8.

Ladislav Vávrů 3:39:30 poř. celk. 57 v kat. 21.

Zdeněk Šamalík 4:16:19 poř. celk. 80 v kat. 21.

Richard Sláma - nedokončil

 

XCO Antropos

Tomáš Pohl 1:19:54 poř. v kat. 4.

Richard Sláma 1:22:10 poř. v kat. 2.

Richard Köhler 1:21:35 poř. v kat. 7.

 

Extrém maraton Most 

Petr Hrabal  4:47:25 poř. celk. 106 v kat. 22.

Petr Brych 5:18:09 poř. celk. 137 v kat. 4.

 

Poličské Cross country

Tomáš Pohl 1:21:06 poř. celk. 12 v kat. 3.

Jakub Juříček 1:19:00 poř. celk. 28 v kat. 10.

Richard Sláma poř. celk. 1:19:04 poř. celk. 29 v kat. 6.

 

Cyklo Maštale

Pavel Zourek 2:04:58 poř. celk. 56 v kat. 4.

 

Author Král Šumavy

Radovan Hrnčíř 2:51:10 poř. celk. 138  v kat. 3.

 

MTB Liga 27.5.

Richard Sláma - 1kolo poř. kat. 2.

 

Poličské cross - country

Tomáš Pohl 1:21:06 poř. celk. 12 v kat. 3.

Jakub Juříček 1:19:00 poř. celk. 28 v kat. 10.

Richard Sláma 1:19:05 poř. celk. 29 v kat. 6.

 

Toi Toi mtb night race

Petr Hrabal 0:50:32 poř. celk. 51 v kat. 10.

 

Birell bike Vysočina maraton

Tomáš Pohl 2:22:06 poř. celk. 91 v kat. 12.

Maroš Erdziak 2:43:17 poř. celk. 226 v kat. 66.

Richard Sláma 2:43:39 poř. celk. 228 v kat. 17.

Pavel Zourek 2:44:51 poř. celk. 238 v kat. 18.

Richard Köhler 3:01:39 poř. celk. 350 v kat. 76.

 

Jihlavská 24 MTB

Ladislav Vávrů 10:20:17 poř. celk. 140. v kat. 16.

Zdeněk Šamalík 6:48:40 poř. celk. 178 v kat. 41.

 

MTB liga 13.5.

Jakub Juříček - 1kolo poř. v kat. 16.

Richard Köhler - 1kolo poř. v kat. 8.

Petr Brych - 1kolo poř. v kat. 3.

Richard Sláma - 1kolo poř. v kat. 4.

 

Valchovský Drtič 50 km

Maroš Edziak 2:27:45 poř. celk. 35 v kat. 12.

Petr Brych 2:35:37 poř. celk. 44 v kat. 4.

Richard Sláma 2:38:38 poř. celk. 49 v kat. 5.

Richard Köhler2:55:32 poř. celk. 61 v kat. 14.

 

KPŽ Hustopečský maraton

Richard Sláma 2:29:59 poř. celk. 133 v kat. 7.

Jakub Juříček 2:39:22 poř. celk. 164 v kat. 26.

Richard Köhler 2:45:47 poř. celk. 195 v kat. 60.

 

Author Šela maraton

93 km

Petr Hrabal 5:15:36 poř. celk. 165 v kat. 36.

Maroš Erdziak 5:22:28 poř. celk. 186 v kat. 112.

Petr Brych 5:30:35 poř. celk. 216 v kat. 14.

Ladislav Vávrů 6:05:57 poř. celk. 301 v kat. 71.

49 km

Radovan Hrnčíř 3:11:54 poř. celk. 215 v kat. 8.

 

XCR Bobravská třicítka

Ladislav Vávrů 1:31:05 poř. elk. 8 v kat. 4.

 

Červův závod

Tomáš Pohl 1:36:24 poř.celk. 1 v kat. 1.

Petr Hrabal 1:36:27 poř.celk. 2 v kat 1.

Maroš Erdziak 1:37:57 poř. celk. 3 v kat. 2.

Richard Sláma 1:46:40 poř. celk. 4 v kat. 2.

Petr Brych 1:52:21 poř. celk. 5 v kat. 3.

Richard Köhler 1:55:20 poř. celk. 6 v kat. 4.

Karel Chroust 1:55:55 poř. celk. 7 v kat. 5.

Miloš Budík 1:58:44 poř. celk. 8 v kat. 6.

Radovan Hrnčíř 2:00:29 poř. celk. 9 v kat. 7.

Pavel Daněk 2:12:24 poř. celk. 10 v kat. 8.

Milan Šeda 2:19:24 poř. celk. 11 v kat. 9.

Roman Volný 2:29:15 poř. celk. 13 v kat. 11.

Jakub Juříček - nedokončil

 

Časovka do vrchu

Richard Sláma poř. v kat. 1.

Richard Köhler poř. v kat. 2.

 

Cyklomaraton Pálava

46 km

Jakub Juříček 2:15:20 poř celk. 156 v kat. 31.

Zdeněk Šamalík 2:34:13 poř celk. 224 v kat. 9.

24 km

Vojtěch Vávrů 1:56:34 poř. celk. 139 v kat. 9.

 

Primavera bike 2015

Zdeněk Šamalík 0:59:36. poř v kat.31.

 

45. Mauglího memoriál 2015

 Štafety

Pohl, Sláma, Zourek 2:17:30 poř celk. 4. v kat. 1.

Náhlovský, Budík, Budík 2:18:30 poř. celk. 5 v kat. 2.

Doležal, Volný, Šeda 2:37:22 poř. celk. 8 v kat. 5. 

 Jednotlivci

Michal Budík 1:52:56 poř. celk. 10 v kat.7.

Miloš Budík 1:52:56 poř. celk. 11 v kat. 4.

Vladimíra Volná 1:24:34 poř. celk. 5. v kat. 3.

 

Cyklomaraton Winter Hradec Králové

Jakub Juříček 2:25:01 poř. celk. 44 v kat. 15.

 

Kontakt

PBV MTB TEAM BRNO

pbvmtb@seznam.cz, pbvjuniorteam@seznam.cz

Výpis
ze spolkového rejstříku, vedeného
Krajským soudem v Brně
oddíl L, vložka 8330
Datum zápisu: 1. ledna 2014
Datum vzniku: 12. ledna 2001
Spisová značka: L 8330 vedená u Krajského soudu v Brně
Název: PBV MTB Team Brno
Sídlo: Mikulovská 4054/6, Židenice, 628 00 Brno
Identifikační číslo: 265 16 225
Právní forma: Spolek

+420702496337
č.ú. 670100-2210650895/6210

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode