2016

Sezóna 2016                www.hbh.c

 

Mistrovství PBV MTB TEAM BRNO

Petr Chroust  4,281 bodů

Richard Sláma 4,041 bodů

Petra Pohlová 3,701 bodů

Petr Hrabal 3,691 bodů

Tomáš Pohl 3,556 bodů

Richard Köhler 3,521 bodů

Karel Chroust 3,208 bodů

Maroš Erdziak 3,186 bodů

Zdeněk Šamalík 2,293 bodů

Jakub Juříček 1,653 bodů

 

9.10. Pells Soběšická Mulda

30 Km

Maroš Erdziak 1:20:46 poř. celk. 30 v kat. 24.

Tomáš Pohl 1:22:26 poř. celk. 37 v kat. 8.

Petr Brych 1:24:46 poř. celk. 50 v kat. 5.

Petr Hrabal 1:28:11 poř. celk. 63 v kat. 17.

Richard Sláma 1:37:14 poř. celk. 84 v kat. 7.

 

 

15 Km

Jakub Juříček 0:44:41 poř. celk. 23 v kat. 14.

Ladislav Vávrů 0:50:51 poř. celk. 82 v kat. 23.

Richard Köhler 0:51:31 poř. celk. 94 v kat. 26.

Zdeněk Šamalík 1:0:5 poř. cel. 129 v kat. 64.

Milan Kohoutek 1:05:30 poř. clk. 133 v at. 67.

 

2.10. Ořešínský Vánek

Tomáš Pohl 1:25:12 poř. v kat. 6.

Maroš Erdziak 1:26:12 poř. v kat. 6.

Petr Hrabal 1:26:57 poř. v kat. 8.

Petr Chroust 1:32:03 poř. v kat. 4.

Jakub Juříček 1:38:41 poř. v kat. 12.

Richard Sláma 1:41:41 poř. v kat. 8.

Richard Köhler 1:50:53 poř. v kat. 19.

Karel Chroust - 1 kolo poř. v kat. 11.

Zdeněk Šamalík 1 kolo poř. v kat. 15.

 

17 Km

Petra Pohlová 1:10:16 poř. v kat. 1.

 

1.10. KPŽ Vysočina Arena Tour ČS 

Zuzana Hrabalová 0:43:10 poř. celk. 42 v kat. 11.

Tereza Hrabalová 0:51:32 poř. celk. 88 v kat. 24.

Petr Hrabal 0:51:39 poř. celk. 89 v kat. 60.

 

25.9. XC Bořitov

Richard Sláma  - 1 kolo poř. v kat. 6.

 

24.9. Žacléřská 70 MTB

Maroš Erdziak 3:30:12 poř. celk. 41 v kat. 17.

Petr Brych 3:44:07 poř. celk. 56 v kat. 3.

 

14.9. MTB liga

Richard Sláma       poř. v kat. 2.

 

11.9. Říčanská Tour 

44 Km

Tomáš Pohl 1:40:25 poř. celk. 10 v kat. 2.

Richard Sláma 2:00:39 poř. celk. 55 v kat. 8.

Jakub Juříček 2:01:47 poř. celk. 56 v kat. 13.

Ladislav Vávrů 2:07:12 poř. celk. 62 v kat. 23.

Zdeněk Šamalík 2:27:56 poř. celk. 86 v kat. 24.

Richard Köhler nedokončil

 

22 Km

Petra Pohlová 1:21:38 poř. celk. 47 v kat. 8.

 

10.9. Grand Prix Královohradeckého kraje

Ivo Doležal 3:44:47 poř. celk. 136 v kat. 35.

 

10.9. Author Valtické Cyklobraní

Natálka Šamalíková 1:35:22 poř. v kat. 89. 

 

 10.9. Specialized Rallye Sudety

Maroš Erdziak 6:22:04 poř. celk. 83 v kat. 42.

Petr Brych 7:09:5 poř. celk. 207 v kat. 11.

 

10.9. KPŽ Znojmo Burčák tour Kooperativy

Milan Kohoutek 2:29:08 poř. celk. 571 v kat. 159.

 

3.9. Škoda Slovenský ráj

96 Km

Maroš Erdziak 4:38:58 poř. celk. 10 v kat. 7.

Petr Brych 4:49:57 poř. celk. 18 v kat. 2.

 

48 Km

Radovan Hrnčíř 2:48:09 poř. celk. 161 v kat. 5.

 

3.9. Blanenský Golem

61 Km

Tomáš Pohl 2:22:35 poř. celk. 16 v kat. 4.

Jakub Juříček 2:39:03 poř. celk. 42 v kat. 13.

Richard Sláma 2:47:35 poř. celk. 58 v kat. 8.

Ladislav Vávrů 3:03:50 poř. c lek. 86 v kat. 31.

 

36 Km

Šamalík Zdeněk 1:47:23 poř. celk. 108 v kat. 30.

 

27.8. XC Bořitov

Richard Sláma 0:59:25 poř. v kat. 3.

 

20.8. Ramzovský bikemaraton 

Richard Sláma 2:14:08 poř. celk. 37 v kat. 7.

 

13.8. Škoda Horal MTB maraton

133 Km

Maroš Erdziak 8:01:12 poř. celk. 23 v kat. 17.

Petr Brych 8:26:31 poř. celk. 32 v kat. 2.

Petr Hrabal 8:34:54 poř. celk. 37 v kat. 9.

 

73 Km

Radovan Hrnčiř 5:40:44 poř. celk. 111 v kat. 4.

 

13.8. Náměštský cyklomaraton

80 km

Tomas Pohl 2:52:00 poř. celk. 9 v kat. 2.

 

40 Km

Richard Sláma 1:53:49 poř. celk. 57 v kat. 11.

 

13.8. Rybnický MTB maraton

Jakub Juříček 2:33:44 poř. celk. 35 v kat. 12.

 

 6.8. Trek Hlinecký hřebec ČP XCM

84 Km

Maroš Erdziak 4:05:32 poř. celk. 40 v kat. 17.

Petr Brych 4:27:44 poř. celk. 57 v kat. 2.

 

42 Km

Pavel Zourek 1:59:49 poř. celk. 35 v kat. 2.

 

6.8. Jundrovský kopecek

Tomas Pohl 1:43:47 poř. celk. 12 v kat. 3.

 

6.8. XC Valchov

Richard Sláma 0:46:40 poř. v kat. 5.

 

30.7. Šumavský MTB maraton České spořitelny  

Pavel Zourek 2:46:23 poř. celk. 173 v kat. 11.

 

30.7. MTB Sadecká pila

Jakub Juříček 2:14:30 poř. celk. 48 v kat. 13.

 

Mercedes Benz Bike Cup Harachov

Richard Sláma 2:42:29 poř. celk. 19 v kat. 2.

 

Škoda Stupava Trophy

105 km

Maroš Erdziak 5:33:02 poř celk. 26 v kat. 12.

Petr Brych 5:56:46 poř. celk. 42 v kat. 14.

 

42 km

Radovan Hrnčíř 2:19:22 poř celk. 156 v kat. 5.

 

 23.7. Moravskotřebovský cyklomaraton 

Pavel Zourek 2:10:26 poř. celk. 3 v kat. 4.

Jakub Juříček 2:30:57 poř. celk. 77 v kat. 34.

 

16 -17.7.Superior Bike Adventure

Tomáš Pohl / Maroš Erdziak 1 118 bodů poř. v kat. 14.

Richard Sláma / Petr Chroust 97 bodů př. v kat. 11.

David Náhlovský / Petr Brych 900 bodů poř. v kat. 18.

PBV MTB TEAM BRNO 2 988 bodů poř v team 8.

 

8.7. Salzkammergut Trophy 2016 - 76 km

Richard Sláma 4:32:43 poř. celk. 174 v kat. 23.

 

1.7. Birell MTB Maraton

80 km

Maroš Erdziak 3:46:42 poř. celk. 42 v kat. 15.

Tomáš Pohl 3:49:04 poř. celk. 44 v kat. 11.

Petr Brych 4:02:00 poř. celk. 82 v kat. 6.

Richard Köhler 4:29:57 poř. celk. 126 v kat. 44.

 

50 km

Pavel Zourek 2:22:07 poř. celk. 91 v kat. 9.

Zdeněk Šamalík 3:12:30 poř. celk. 271 v kat. 73.

 

30 km

Richard Sláma 1:23:19 poř. celk. 32 v kat. 2.

 

25.6. Author Škoda Bikemaratón Súlovské skály

86 km

Maroš Erdziak 5:52:25 poř. celk.20 v kat. 14.

Petr Brych 6:43:09 poř. celk. 54 v kat. 5.

 

60 km

Radovan Hrnčíř 5:04:49 poř. celk. 65 v kat. 2.

 

25.6. ČS Drásal 115 km

Jakub Juříček 7:37:23 poř. celk. 127 v kt. 25.

 

25.6. Cannondale Juris Real MTB Maraton 

Pavel Zourek 2:24:37 poř. clk. 91 v kat. 2.

 

18.6. Spešov 

Richard Sláma 0:40:37 poř. v kat. 4.

Ladislav Vávrů - 1 kolo poř. v kat. 10.

 

18.6. Rampušák 

Pavel Zourek 3:09:25 poř. celk. 45 v kat. 4.

 

 

18.6. Zlaté kolo Vysočiny

Tomáš Pohl 3:26:59 poř. celk. 66 v kat. 23

 

15.6. Velká cena KOLASVORADA

Richard Sláma 1:17:23 poř. celk. 112 v kat. 10.

 

12.6. Cyklobrána do prázdnin

Petr Hrabal 0:20:09 poř. celk. 6.

Zdeněk Šamalík 0:25:10 poř. celk. 33.

 

11.6. Svatoslavská Šlapka

Jakub Juříček     poř. celk.   v kat.

 

11.6. Merida Cyklo maštale

Pavel Zourek 2:06:56 poř. celk. 61 v kat. 6.

Miloš Budík  nedokončil

 

4.6. M-ČR Bike extrém Most

Petr Brych 5:02:04 poř. celk. 109 v kat. 6.

 

4.6. XC Okrouhlá 

Richard Sláma 1:00:55 poř. v kat. 2.

 

4.6. Memoriál Ivo Medka

Tomáš Pohl 0:49:17 poř. celk. 5 v kat. 2.

Jakub Juříček 0:53:36 poř. celk. 35 v kat. 14.

 

28.5. Author Král Šumavy 

105 Km

Maroš Erdziak 5:25:51 poř. celk. 74 v kat. 43.

 

45 Km

Radovan Hrnčíř 2:24:37 poř. celk. 160 v kat. 6.

Petr Hrabal 2:24:38 poř. celk. 161 v kat. 38.

 

28.5. Protivanov

Ladislav Vávrů 0:03:05 poř. v kat. 7.

Richard Sláma 0:37:43 poř. v kat. 3.

 

25.5. XC Antropos

Richard Sláma    poř. v kat. 2.

 

22.5. Poličské Cross country

Jakub Juříček 1:00:58 poř. celk. 50 v kat. 8.

 
21.5. XC Kořenec
Richard Sláma 0:45:19 poř. v kat. 4.
 

18.5. Velká cena kola Svorada

Richard Sláma 1:15:01 poř. celk. 114 v kat. 8.

 
14.5. ŠKODA FC maratón Marikovskou dolinou

Petr Brych 4:26:34 poř. celk. 29 v kat. 4.

Radovan Hrnčíř 6:00:42 poř. celk. 56 v kat. 2.

Maroš Erdziak  nedokončil

 
11.5. MTB liga 
Richard Sláma     poř. v kat. 2.
 

8.5. Dětský Author Šela maraton - závod rodičů

Petr Hrabal 0:13:37 poř. celk. 10. 

Ladislav Vávrů 0:14:59 poř. celk. 25.

Zdeněk Šamalík 0:15:02 poř. celk. 26.

 

7.5. Author Šela maraton M - ČR

97 Km

Maroš Erdziak 4:51:34 poř. celk. 151 v kat. 58.

Petr Brych 5:25:15 poř. celk. 270 v kat. 18.

 

49 Km

Radovan Hrnčíř 2:49:30 poř. celk. 224 v kat. 7.

Zdeněk Šamalík 3:03:54 poř. celk. 322 v kat. 146.

 

7.5. Valchov

Richard Sláma 2:55:50 poř. celk. 34 v kat. 6.

Ladislav Vávrů 3:16:43 poř. celk. 46 v kat. 16.

 

1.5. Červův závod

Petr Hrabal 1:29:16 poř. celk. 1 v kat. 1.

Tomáš Pohl 1:29:19 poř. celk. 2 v kat. 2.

Maroš Erdziak 1:35:50 poř. celk. 3 v kat. 1.

Jakub Juříček 1:44:50 poř. celk. 4 v kat. 2.

Richard Sláma 1:49:58 poř. celk. 5 v kat. 3.

Radovan Hrnčíř 1:56:26 poř. celk. 6 v kat. 4.

Richard Köhler 1:58:25 poř. celk. 7 v kat. 5.

René Vítek 3:15:26 poř. celk. 9 v kat. 7.

 

30.4. ŠKODA Svätojurský MTB maratón

Maroš Erdziak 3:26:11 poř. celk. 43 v kat. 33.

Petr Brych 3:45:58 poř. celk. 89 v kat. 10.

Radovan Hrnčíř 4:22:57 poř. celk. 147 v kat. 4.

 

30.4. KPŽ Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO

50 km

Tomáš Pohl 2:08:21 poř. celk. 77 v kat. 14.

Jakub Juříček 2:21:30 poř. celk. 160 v kat. 29.

Petr Hrabal 2:27:52 poř. celk. 202 v kat. 68.

Richard Sláma 2:29:04 poř. celk. 206 v kat. 21.

Richard Köhler 2:32:19 poř. celk. 228 v kat. 78.

Ladislav Vávrů    

Milan Kohoutek 2:59:30 poř. celk. 326 v kat. 94.

 

35 km

Pavel Zourek 1:30:29 poř. celk. 28 v kat. 8.

 

Valchovský Kameňák

Richard Sláma 00:18:20 poř. v kat. 1.

 

CTM Winter Tour okolo Hradce

Jakub Juříček 2:03:01 poř. celk. 48. v kat. 5.

 

Kontakt

PBV MTB TEAM BRNO

pbvmtb@seznam.cz, pbvjuniorteam@seznam.cz

Výpis
ze spolkového rejstříku, vedeného
Krajským soudem v Brně
oddíl L, vložka 8330
Datum zápisu: 1. ledna 2014
Datum vzniku: 12. ledna 2001
Spisová značka: L 8330 vedená u Krajského soudu v Brně
Název: PBV MTB Team Brno
Sídlo: Mikulovská 4054/6, Židenice, 628 00 Brno
Identifikační číslo: 265 16 225
Právní forma: Spolek

+420702496337
č.ú. 670100-2210650895/6210

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode